Best Selling Products

Shop our customer favorites, all in one spot.

  • Russian Volume 3D D 0.10, (One Length Per Tray)
    Regular price
    $10.49
    Sale price
    $10.49
    Regular price
    $13.49
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Fabu Mini Curved Tweezers
    Regular price
    $12.99
    Sale price
    $12.99
    Regular price
    $15.99
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Fabu Drizzle Eyelash Extension Adhesive
    Regular price
    $12.99
    Sale price
    $12.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Fabu Paste Remover For Eyelash Extensions
    Regular price
    $9.99
    Sale price
    $9.99
    Regular price
    $14.99
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Russian Volume 5D D 0.07 (One Length Per Tray)
    Regular price
    $10.49
    Sale price
    $10.49
    Regular price
    $13.49
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Russian Volume 3D C 0.10 (One Length Per Tray)
    Regular price
    $10.49
    Sale price
    $10.49
    Regular price
    $13.49
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Russian Volume 3D D 0.07 (One Length Per Tray)
    Regular price
    $10.49
    Sale price
    $10.49
    Regular price
    $13.49
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Russian Volume 5D C 0.07 (One Length Per Tray)
    Regular price
    $10.49
    Sale price
    $10.49
    Regular price
    $13.49
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Russian Volume 3D C 0.07 (One Length Per Tray)
    Regular price
    $10.49
    Sale price
    $10.49
    Regular price
    $13.49
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Russian Volume 4D D 0.07 (One Length Per Tray)
    Regular price
    $10.49
    Sale price
    $10.49
    Regular price
    $13.49
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Individual Eyelash Extensions C Curl, MIX TRAY (10mm-16mm)
    Regular price
    $10.49
    Sale price
    $10.49
    Regular price
    $13.49
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Beginners Kit - Eyelash Extensions Starter Kit
    Regular price
    $97.00
    Sale price
    $97.00
    Regular price
    $174.09
    Unit price
    per 
    Sold out

Get 15% Off When You Join Our Email List

Sign up to receive promotions and new product sneak peeks directly to your mailbox.